Rynek nieruchomości, dom i ogród

Elektroosmoza

Firma Elektroosmoza działająca na terenie całego kraju zajmuje się osuszaniem budynków. Zaletą naszych działań jest ich bezinwazyjność. Dzięki czynnościom, które wykonujemy możliwe jest stałe usunięcie wilgoci wraz z ogniskami zagrzybienia. System, który proponujemy klientom jest skuteczny i bezpieczny, a dodatkowo świetnie zastępuje izolację pionową oraz poziomą. Jest to doskonałe rozwiązanie do wszystkich budynków, w tym sakralnych oraz zabytkowych, których konstrukcja jest przestarzała. Warto dodać, iż jedno urządzenie pozwala na likwidację wilgoci w promieniu aż do 15 metrów od niego. Jest to koło o średnicy do 30 metrów. W przypadku wielu budynków wystarcza tylko jedno urządzenie, aby zadbać o suchość w całym lokalu. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o zasadach działania proponowanych przez nas urządzeń to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego. Chętnie doradzamy klientom oraz dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530


Twoja firma również może znaleźć się na tooway.pl. Kliknij w przycisk dodaj firmę i pokaż czym się zajmujesz w...Internecie!

dodaj firmę

Jak znaleźć opinie o firmie?

Warto przeczytać

Kaufland, LUX MED oraz Geneva Trust zapraszają do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej w praktyce

Grupa LEGO otworzyła swój trzeci sklep w Polsce

Polacy przedłużają wakacje! Jesienne terminy są coraz trudniej dostępne

Zaszczep się przeciwko pneumokokom! Bezpłatnie, dzięki wsparciu Samorządu Mazowsza

Copyright © 2022 tooway.pl.