Inne branże

NATERM

Jesteśmy firmą działającą na terenie miasta Kraków oraz powiatów w całej Małopolsce. Usługi swe kierujemy także do Klientów z województwa Śląskiego. Zajmujemy się kopaniem studni głębinowych. Wieloletnie doświadczenie w tej branży owocuje kompleksowym podejściem do wiercenia studni głębinowych wraz z ich serwisem. Wykonane przez nas studnie dają gwarancję dostępu do naturalnie czystej wody. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy wyposażeni w sprzęt najnowszej generacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonywać odwierty nawet w najtrudniejszych warunkach, w których nikt nie chciał do tej pory działać. Swe usługi zapewniamy przez cały rok. Nie straszne nam niskie temperatury czy wręcz przeciwnie te najbardziej wysokie. Naszą firmę reprezentują wyspecjalizowani pracownicy w kopaniu studni, którzy na swoim koncie mają już niejedną pomyślną realizację. Wszystkie nasze działania są zgodne z wymaganiami Urzędu Górniczego. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wiercenie studni głębinowych, ale także ich serwis.

NATERM – Studnie głębinowe

https://naterm.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Twoja firma również może znaleźć się na tooway.pl. Kliknij w przycisk dodaj firmę i pokaż czym się zajmujesz w...Internecie!

dodaj firmę

Jak znaleźć opinie o firmie?

Warto przeczytać

Zdaniem większości Polaków systemy ciepłownicze wymagają modernizacji – najnowszy raport z badania opinii

TAURON uruchomił farmę fotowoltaiczną o mocy 6 MW

Oryginalne i niepowtarzalne dodatki w żłobku, które pomagają wyróżnić markę

Zmywarka pod zabudowę – 45 czy 60 cm?

Jak wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny?

Copyright © 2021 tooway.pl.