Inne branże

NATERM

Jesteśmy firmą działającą na terenie miasta Kraków oraz powiatów w całej Małopolsce. Usługi swe kierujemy także do Klientów z województwa Śląskiego. Zajmujemy się kopaniem studni głębinowych. Wieloletnie doświadczenie w tej branży owocuje kompleksowym podejściem do wiercenia studni głębinowych wraz z ich serwisem. Wykonane przez nas studnie dają gwarancję dostępu do naturalnie czystej wody. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy wyposażeni w sprzęt najnowszej generacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonywać odwierty nawet w najtrudniejszych warunkach, w których nikt nie chciał do tej pory działać. Swe usługi zapewniamy przez cały rok. Nie straszne nam niskie temperatury czy wręcz przeciwnie te najbardziej wysokie. Naszą firmę reprezentują wyspecjalizowani pracownicy w kopaniu studni, którzy na swoim koncie mają już niejedną pomyślną realizację. Wszystkie nasze działania są zgodne z wymaganiami Urzędu Górniczego. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wiercenie studni głębinowych, ale także ich serwis.

NATERM – Studnie głębinowe

https://naterm.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Twoja firma również może znaleźć się na tooway.pl. Kliknij w przycisk dodaj firmę i pokaż czym się zajmujesz w...Internecie!

dodaj firmę

Jak znaleźć opinie o firmie?

Warto przeczytać

Kaufland, LUX MED oraz Geneva Trust zapraszają do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej w praktyce

Grupa LEGO otworzyła swój trzeci sklep w Polsce

Polacy przedłużają wakacje! Jesienne terminy są coraz trudniej dostępne

Zaszczep się przeciwko pneumokokom! Bezpłatnie, dzięki wsparciu Samorządu Mazowsza

Copyright © 2022 tooway.pl.