Sport i rekreacja, hobby

Diet Queen – dietetyk przez internet

Zespół Dietetyków pracujących w poradni „Diet Queen” to specjaliści w swoim fachu. Naszym priorytetem jest zdrowie oraz komfort pacjenta. Z tego też względu każdego z naszych klientów traktujemy bardzo indywidualnie i pomagamy w kompleksowy sposób w ustaleniu właściwego programu żywienia. Nasi dietetycy to osoby, które są przyjaźnie nastawieni do klienta i można z powodzeniem uznać ich umiejętności tożsame z umiejętnościami lekarza i psychologa. Klient, który potrzebuje dobrej rady i konkretnego planu jest przez nas traktowany z najwyższym priorytetem, niezależnie od tego jakie ma oczekiwania. Jeśli wizyta w poradni dietetycznej to dla ciebie stres lub po prostu z braku czasu nie możesz znaleźć możliwości, aby zadbać o własne zdrowie i samopoczucie to rozważ konsultacje online. Nasza poradnia prowadzi konsultacje za pośrednictwem internetu. Wystarczy komputer, bezpłatna aplikacja i internet, aby móc skorzystać z naszych usług niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie się znajdujesz.

Telefony: +48 795 491 211
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30–20:00
wtorek 07:30–20:00
środa 07:30–20:00
czwartek 07:30–20:00
piątek 07:30–20:00
sobota 09:00–14:00
niedziela nieczynne

Strona internetowa: Diet Queen – poradnia dietetyczna Warszawa

Diet Queen – dietetyk i poradnia dietetyczna


Twoja firma również może znaleźć się na tooway.pl. Kliknij w przycisk dodaj firmę i pokaż czym się zajmujesz w...Internecie!

dodaj firmę

Jak znaleźć opinie o firmie?

Warto przeczytać

Kaufland, LUX MED oraz Geneva Trust zapraszają do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej w praktyce

Grupa LEGO otworzyła swój trzeci sklep w Polsce

Polacy przedłużają wakacje! Jesienne terminy są coraz trudniej dostępne

Zaszczep się przeciwko pneumokokom! Bezpłatnie, dzięki wsparciu Samorządu Mazowsza

Copyright © 2022 tooway.pl.