Wpisy firm

Co nowego jesienią w telewizji Metro?

Jesień z telewizją Metro upłynie pod hasłem kultowych filmów i wciągających seriali! Metro dostępne jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

 

Na jesienne wieczory telewizja Metro proponuje towarzystwo „Królowej Południa”. Ten serial to trzymająca w napięciu opowieść o wyjątkowej kobiecie, dla której świat narkobiznesu staje się sposobem na życie i w którym, na złość innym, bardzo dobrze się odnajduje. Produkcja powstała na kanwie hiszpańskiego bestselleru Arturo Pérez-Reverte „La Reina del Sur”.

Dla fanów mroczniejszych historii stacja przygotowała „Bates Motel”. Najnowsza propozycja telewizji Metro to prequel  filmu Alfreda Hitchcocka "Psychoza", opowiadający o młodzieńczych latach późniejszego seryjnego mordercy Normana Batesa  oraz patologicznej relacji łączącej go z matką. Razem, aż do końca? Twórcy udowadniają, że fabuła serialu oparta na klasyce kina sprzed ponad pół wieku jest ponadczasowa i nieśmiertelna!

Jesienią nie zabraknie również kultowych „Wojen magazynowych”, w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Bohaterowie tego emocjonującego programu mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. Czy chociaż jednemu z bohaterów programu  uda się zarobić fortunę?

Z kolei Detektyw Monk oraz Dr House to postacie, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich charyzmatyczne osobowości, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawią, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora!

Metro zaprezentuje też bogatą bibliotekę filmów w ramach cyklu „Metro Retro”. Sympatycy dobrego kina będą mogli wybierać spośród takich pozycji jak: „Naciągacze”, „Wyjęty spod prawa Josey Wales”, „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Brudny Harry”, „Siła magnum”, „Strażnik prawa”, czy „Dzika rzeka”.

 

 


Twoja firma również może znaleźć się na tooway.pl. Kliknij w przycisk dodaj firmę i pokaż czym się zajmujesz w...Internecie!

dodaj firmę

Jak znaleźć opinie o firmie?

Warto przeczytać

Użytkownicy kart flotowych ORLEN mogą już korzystać z videotollingu na autostradzie A4 Katowice-Kraków

Czy farmaceuci będą szczepić w aptekach?

Zdaniem większości Polaków systemy ciepłownicze wymagają modernizacji – najnowszy raport z badania opinii

TAURON uruchomił farmę fotowoltaiczną o mocy 6 MW

Oryginalne i niepowtarzalne dodatki w żłobku, które pomagają wyróżnić markę

Copyright © 2021 tooway.pl.